niedziela, 29 lipca 2012

MARIOLA i BARTEK czyli Międzynarodowo i Bezalkoholowo


Na poprowadzenie kolejnego wesela zostałem zaproszony w okolice Bielska-białej do Dworu Świętoszówka. Jak w większości przypadków i to przyjęcie weselne prowadziłem z polecenia.
Jednak zdecydowanie różniło się ono od innych tego typu imprez. Tematem przewodnim były bardziej zabawy integracyjne niż tańce. Goście przybyli praktycznie z każdego zakątka świata
(
Niemcy, Australia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Boliwia, Czechy
) oraz z różnych części Polski (Warszawa, Kraków, Bielsko, Kaniów, Jaworze, Łódź, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Wrocław, Poznań, Brzeszcze, Pszczyna). Od razu uprzedzam, że nie potrzeba było kilku tłumaczy, bo wszyscy znakomicie mówili po polsku:).
Młodzi przygotowali naprawdę bardzo konkretny plan wesela i o dziwo zrealizowaliśmy go prawie w 100 procentach.
Pomiędzy wyśmienitymi posiłkami poprowadziłem osiem zabaw i konkurencji.Warto napisać,że moim zdaniem został pobity swoisty rekord podczas jednej z nich. Mianowicie drużyna Marioli stworzyła sznur z ubrań o długości tak mniej więcej 80 metrów!!!To wyobraźcie sobie w czym zostali goście:). I to zupełnie na trzeźwo!
Muszę przyznać,że na nudę nie było miejsca.
Prawie wszyscy mieli wielką ochotę na naukę Zumby ( bardzo energetyczny taniec), puszczanie lampionów ( radości przy tym było co niemiara), napisanie wiersza dla Młodych, obejrzenie prezentacji dla gości i rodziców, tort , wspólne zdjęcia i wpisy do księgi pamiątkowej.
Ja też będę nosił te chwile długo w pamięci i powracał do nich chętnie i mile.
Życzę Wam życia nie mniej barwnego niż Wasze wesele!

Brak komentarzy: