czwartek, 14 lipca 2011

JULIA i BARTEK czyli Full Pro :)


Każde wesele jest inne. To które prowadziłem w sobotę dla Julii i Bartka charakteryzowało się dużą ilością młodzieży.
Muszę przyznać, że nieco starsza młodzież znakomicie wkomponowała się w klimat uroczystości. Nikt nie marudził, że do obiadu lecą specjalnie wybrane kawałki w stylu RJD2, Groove Armada czy duffy.
Brawami zostali nagrodzeni młodzi, gdy przeczytałem listę zakazaną: Crazy frogg, kalinka, takie tango, biały miś, disco polo - czyli raczej takie standardy weselne:)
Pierwszy taniec to była klasa - Richard Marx - Now & Forever- super przygotowany do ostatniej sekundy, elegancki z zaskakującymi figurami tanecznymi- wielkie brawa.
Wprawdzie Bartek twierdził, że nie umie tańczyć ale trzeba było go zobaczyć jak wywijał do piosenki MC Hammer - U Can't touch this- lepiej od samego mistrza Hammera:)
Muszę uczciwie przyznać, że za dużo wolnych kawałków nie grałem - rządziły utwory taneczne w klimatach La Roux, Beyonce, Yolanda Be Cool, RnB.
Nieco starsi też mieli coś dla siebie cały półgodzinny blok muzyki eleganckiej a i młodzież wtedy nie siedziała.
Podsumowując to było kolejne bardzo fajne wesele, świetni goście, dobre pozytywne wibracje od początku do samego końca.
I taki sms dotarł do mnie
Marek-dziękujemy za super wesele w sobotę !
Było MEGA. Full pro z Twojej strony:)
Pozdrawiamy, Bartek i Julia
To ja Wam dziękuję za zaufanie i zaproszenie. Myślę,że jeszcze razem podepczemy nie jeden parkiet.
A wczoraj otrzymałem wiadomość następującej treści
Czy ma Pan jeszcze wolny termin 3 września? Byliśmy na weselu Julii i Bartka 09.07 i jesteśmy zachwyceni Pana pracą :) Bierzemy ślub cywilny i wieczorem organizujemy imprezę taneczna dla najbliższych znajomych, około 30 osób. Jeśli ma Pan wolny termin proszę dać znać. Pozdrawiam
Marta Kabat

2 komentarze:

Carmina pisze...

Wspaniałe wesele doskonale i profesjonalnie poprowadzone przez Pana Marka pełny profesjonalizm i bardzo bardzo rzadka umiejętność: było bardzo elegancko bez tzw. wiochy a przy tym wesoło, weselnie na wielkim luzie i bez niepotrzebnego tzw. zadęcia które kładzie niekiedy zbyt wytworne wesela. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam. Katarzyna Okowiak -mama Państwa Młodych

SmallCap pisze...

Marek "rządzi" :)

Spotkalismy sie z kilkoma djami przed weselem i po rozmowie z Markiem od razu wiedzielismy ze doskonale sie rozumiemy i ze poprowadzi to wesele wlasnie w takim stylu jak chcemy.

Niektorzy Wroclawscy DJe prowadza wesela prowadza na ta sama nute i wg schematu ktorzy wypracowali sami - a wiadomo goscie moga trafic sie rozni.

Marek spelnil nasze oczekiwania w 120 procentach. Ma duze doswiadczenie w konferansjerce co widac po sposobie prowadzenia wesela - muzyka rewelacja ale to tylko czesc sukcesu.

To idealny DJ/Prowadzacy na kazda impreze - nie tylko wesele. Polecam wszystkim i sam chetnie skorzystam w przyszlosci z jego uslug jesli bedziemy organizowac wieksza impreze.

Bartek (Nowozeniec).